Dedikálások

Az 52. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus keretében megrendezett 28. Szent István Könyvhéten, a Szent István Bazilika előtti téren hétfőtől szombatig ismét találkozhatnak az olvasók és a szerzők. Írók, költők, teológusok dedikálják régi és legújabb műveiket.

Szeptember 6. - Hétfő Dedikálók
10:00-11:00Koronkai Zoltán SJ
11:00-12:00Pályi Gyula, Barna Gábor, Prokopp Mária, N. Tóth Ágnes
12:00-13:00Őze Sándor
14:00-15:00Marton Zsolt püspök, Beran Ferenc
15:00-16:00Kránitz Mihály, Németh Gábor
16:00-17:00Kuminetz Géza, Kocsis Imre, Puskás Attila
17:00-18:00Frenyó Zoltán
Szeptember 7. - Kedd Dedikálók
10:00-11:00Pápai Lajos püspök
14:00-15:00Beran Ferenc, Érszegi Márk Aurél
15:00-16:00Martos Levente Balázs, Németh Gábor, Koncz Attila
16:00-17:00Adamik Tamás, Kálmán Peregrin OFM, Tóth Tamás
17:00-18:00Czigány György, Slíz Mariann, Pajor András
18:00-19:00Kovács Zoltán
Szeptember 8. - Szerda Dedikálók
10:00-11:00Szuromi Szabolcs Anzelm O.Praem
14:00-15:00Bábel Balázs érsek, Barna Gábor, Szalay Olga
15:00-16:00Kálmán Peregrin OFM, Martos Levente Balázs, Dolhai Lajos, Kocsis Imre, Barsi Balázs OFM
Szeptember 9. - Csütörtök Dedikálók
11:00-12:00Somorjai Ádám OSB, Dolhai Lajos
12:00-13:00Őze Sándor
13:00-14:00Somorjai Ádám OSB, Deák András Miklós
14:00-15:00Vincze Krisztián
15:00-16:00Orosz Atanáz püspök, Sz. Kiss Mária, Holló András
16:00-17:00Robert Sarah bíboros, Erdő Péter bíboros, Cserháti Ferenc püspök, Keresztes Szilárd püspök, Marton Zsolt püspök
17:00-18:00Varga László püspök, Kerényi Lajos SchP, Elmer István, Tóth Tamás
Szeptember 10. - PéntekDedikálók
11:00-12:00Barna Gábor, N. Tóth Ágnes
14:00-15:00Turgonyi Zoltán
15:00-16:00Székely János püspök, Orosz Atanáz püspök, Legeza László, Brauer-Benke József, Németh László Imre
16:00-17:00Kocsis Fülöp érsek, Kozma Imre OH, Sillye Jenő, Lackfi János, Dér Katalin
17:00-18:00Iancu Laura, Kerényi Lajos SchP, Elmer István, Pályi Gyula, Horváth Pál
18:00-19:00Süveges Gergő
Szeptember 11. - SzombatDedikálók
10:00-11:00Fodor Réka, Izunna Okonkwo, Szuromi Szabolcs Anzelm O.Praem
11:00-12:00Csókay András, Berzeviczy Klára, Pályi Gyula, Boros István, Takács László, Perendy László SchP
13:00-14:00Bogár László, Lékó István
14:00-15:00Kellermayer Miklós, Kipke Tamás
16:00-17:00Csath Magdolna,
17:00-18:00Czigány György, Náray Szabó Gábor, Várszegi Asztrik püspök